e
sv

Ücretsiz Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı (Mart 2023)

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mart günleri ücretsiz Xbox Live Gold oyunları belli oldu. Peki, Xbox Live Gold aboneliğine sahip olan oyuncular, bu ay içinde hangi yapımlara ücretsiz olarak erişebilecek? Abonelere bedava olarak verilecek video oyunlarına ilişkin merak edilen detaylar haberimizde.

Yazılım devi Microsoft, piyasaya sürdüğü oyun konsolları için çeşitli avantajlar sunan Xbox Live Gold isimli bir üyelik sistemi sunuyor. Söz konusu hizmete abone olan oyuncular her ay düzenli olarak ücretsiz çeşitli oyunlara erişebiliyor.

Oyuncuların söz konusu yapımlara erişebilmek için hizmete abone olması yeterlidir. Yani belirlenen oyunlar için ekstra bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Mart ayında abonelere hangi yapımların sunulacağı bir zamanlar merak ediliyordu.

Microsoft, gelecek ay Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak yapım yapımlarının yer aldığı bir liste paylaştı. Paylaşılan listede çoğu oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyunlar da bulunuyor. Peki, bu ay hangi yapımlar ücretsiz olarak yapılacak?

Mart 2023’teki Ücretsiz Xbox Live Gold Oyunları Listesi

 • Trüberbrook (1-31 Mart)
 • Sudden Strike 4 – Komple Koleksiyon (1-31 Mart)
 • Ağıt (16 Mart-15 Nisan)

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım devi Microsoft, martta Xbox Live Gold abonelerine bedava verilecek oyunları bir blog yazısıyla duyurdu. Yapılan açıklama ile beraber abonelere ücretsiz olarak ihale oyunları belli oldu

Mart süreleri Xbox Live Gold bedava oyunları arasında Trüberbrook, Sudden Strike 4 – Complete Collection ve Lamentum yer alıyor. Xbox’ın resmi YouTube kanalında yayınlanan video üzerinden söz konusu oyunların görüntülerine göz atabilirsiniz.

2023 yılının Mart ayında Xbox Live Gold abonelerine bedava olarak yayınlanan oyunlar hakkında ne yaşadığı? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.