e
sv

Vivo S17 Ailesinin Özellikleri, Tanıtımından Önce Ortaya Çıktı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vivo’nun amiral gemisinin en yeni üyesi olan S17 ailesinin teknik özellikleri, çıkışına daha çok süre olmasına rağmen sızdırılmış.

2009 yılında kurulan ve Çin’in önemli teknoloji devleri arasından biri haline gelen Vivo’nun yeni amiral gemi serisi S’in en yeni üyesi S17 ailesinin tanıtımına henüz daha çok var. Şirket, serinin 2023 yılının üçüncü sonunu açıklamıştı.

Ancak serisinin tanıtımına bu kadar uzun bir süre kala, serideki tüm telefonların teknik özellikleri sızdırıldı. TheTechOutlook isimli bir kaynağın haberine göre S17 ailesi, üç modeli barındıracak: Vivo S17, S17 Pro ve S17e. Özellikleri ise şöyle:

Vivo S17 serisi teknik özellikleri:

Söylenilene göre Vivo S17 serisi 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerle gelecek. Bunun yanında 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçenekler de ihale. S17 Pro modelinde 16 GB’lık RAM yükselmesi de bulunacak.

S17 ailesindeki kameraların hepsinde optik görüntü sabitleme (OIS) özelliği bulunacak. OIS, kameranın hareketini algılayarak ve buna karşı koymak için lensi motorlarla hareket ettirerek fotoğraflamayı stabilize eden, motorlarla çalışan mekanik bir görüntü sabitleme teknolojisidir. Yani siz hareket etseniz bile kaydettiğiniz görüntü sabit kalır.

İLGİLİ HABER

Türkiye’de Çok Şeytan Samsung Telefonlar ve Bazı vivo Modellerinde Kritik Güvenlik Açığı Tespit Edildi!

Bu özelliklerin dışında sızdırılan başka bir bilgi yok, ancak çıkışa bu kadar uzun süre varken özelliklerin sızdırılması gerçekten garip. Sızdırılan özellikler hakkında ne var? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

:
https://www.gizmochina.com/2023/03/26/vivo-s17-s17-pro-s17e-specifications-leaked-well-before-launch/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.