e
sv

Yeni Halo Oyunu Yolda Olabilir!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

343 SektörlerBir sonraki Halo oyunu üzerinde aktif olarak çalıştığı ortaya çıktı.

Halo SonsuzÇıktığı andan itibaren oyunseverler oyun için yeni bir genişleme paketi bekliyor ancak görünen o ki 343 Industries’in asıl planları Halo Infinite değil, yeni bir Halo oyunu.

Yeni rapor, ‘Seasoned Gaming’ tarafından sunulan bir oyun podcast’i olan SG Bitcast’ten geliyor ve bu özel bilgiler sitenin baş editörü Ains tarafından aktarılıyor.

Yeni Halo Oyunu Hakkında İddialar Yükseliyor

Yeni Halo Oyunu Yolda Olabilir!

Dizi sorulduğunda Ains, ‘Unreal ile geliştirilen yeni nesil Halo oyunu’ Bu konuda aktif olarak çalışan bir ekibin bulunduğunu belirtiyor.

2023’ün başında, özellikle Microsoft’taki işten çıkarmaların 343 Industries’i etkilediği bir dönemde Halo’nun geleceği hakkında endişeler vardı. Hayranlara Halo’nun bundan etkilenmeyeceği garanti edildi ancak şu anda kimse serinin bir sonraki adımının ne olacağını bilmiyor.

Oyuncu sayısı zamanla dalgalanıyor ancak Halo Infinite güncellenmeye o kadar devam ediyor ki, serinin e-spor tarafındaki çalışmalar bile arka planda devam ediyor.

  En İyi Ücretsiz FPS Oyunlarının Listesi
OYUN

En İyi Ücretsiz FPS Oyunlarının Listesi

Ücretsiz FPS oyunları sayesinde hiçbir ücret ödemeden keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyuncular için başarılı video oyunlarını bir araya topladık.

İddialar doğruysa yeni Halo oyunundan ne görmek istersiniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.