e
sv

Yenilenmiş Elektronik Ürünleri Uygun Fiyata Alabileceğiniz Platform: Yine Yeni Cep!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elektronik ürünlerde fiyat artışı devam ettikçe, yenilenen ürünlere olan ilgi de artıyor. Yine Yeni Cep Vestel yenilenen merkezi havalandırma ile sadece telefon, televizyon, küçük ev aletleri, kulaklık ve akıllı saat gibi kategorilerde de yenilenmiş ürünler, konutlarla buluşturuyor.

Türkiye’de teknolojik ürünlere sahip olmak pek de kolay değil. Döviz kurunun artışına paralel olarak yükselen yükseliş, elektronik besleme fiyatlarını da çok ciddi artırdı. Bugün orta halli bir akıllı telefon satın almak istediğinizde bile 10 bin TL‘yi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Teknolojik ürünlere ulaşım zorluğunun tek nedeni Tarifeler değil. Örneğin bir akıllı telefon satın almak istediğinizde, yalnızca 12 bin TL’ye kadar olan modeller 12 ay taksitle alabiliyorsun. Ancak fiyat 12 bin TL’nin üzerine çıkma, en fazla 3 taksit yapma hakkı tanınıyor. Peki çok daha uygun fiyatlara yenilenmiş elektronik ürünler satın alabileceğinizi biliyor musunuz? Hem de Vestel yenileme merkezi ile…

Yine Yeni Cep ile pek çok kategoride yenilenmiş ürün satın alabilirsiniz!

Yine Yeni Cep

Yine Yeni Cep, Vestel yenileme merkezi bakımı altında yenilenmiş ürün satın alma muayenelerine imkan tanıyor. Üstelik sadece akıllı telefon değil; televizyon, kulaklık, tablet ve hatta küçük ev aletleri kategorisinde bile yenilenmiş ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Örneğin, Yine Yeni Cep’e girmek yenilenmiş televizyon fiyatlara harcamalar, fiyatlarn piyasaya sürülen fiyatların oldukça altında göründüğünü.

Yenilenmiş iPhone

Yenilenmiş elektronik ürün konsepti, özellikle de telefon kategorisi kafanızı karıştırmış olabilir. Neticede bugün ikinci el telefonu bile satın alırken IMEI kaydı var mı ve parça değişikliği olmuş mu gibi konuşmalar kaldırılıyor. Eğer böyle bir şüpheniz varsa, Yine Yeni Cep açısından rahat olabilirsiniz. Zira garantili yenileme yapan Vestel yenileme merkezi, yenilenmiş ürünler için bakanlıktan onay aldı ve çalışmaları bu doğrultuda yapıyor.

Vestel yenilenmiş ürün

Eğer Yine Yeni Cep aracılığıyla yenilenmiş telefon satın alma, 24 ay garantiye sahip oluyorsunuz ki bu da sıfır telefonlarla aynı. Ayrıca satın alma sürümleri yenilenmiş telefon 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunlarla birlikte satın alım sırasında kredi kartına taksit seçeneğinin sunulduğunu da belirtelim.

Kullandığınız telefon ve televizyonu da satabilirsiniz!

yelek

Yine Yeni Cep’in özelliklerinden bir tanesi, televizyon ve telefon satış da yapabilmeniz için. Bu sayede kullanılan telefon veya televizyon Yine Yeni Cep’e satılabilir, Vestel Yenileme Merkezi Garantisi ile yenilenmiş başka bir ürün satın alın. Bu sayede maliyetiniz daha da düşmüş olacaktır. Aynı çalıştırma sürecinden telefonların ve televizyonların atıldıklarında içinde bulunan plastik ve iyon pillerin doğaya göre yüksek zararı da eskiden görmüşsündür.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.