e
sv

Yüzüklerin Efendisi: Gollum Hikaye Fragmanı Yayınlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gösterildiği ilk günden beri uzun yıllar merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunun genişletme sır perdesi aranıyor. Oyun anlatımını anlatan tanıtım fragmanı paylaşıldı.

JR R Tolkien tarafından yaratılan orta dünya Külliyatının en önemli karakterlerinden biri olan Gollum’un inşasına odaklanacağımız oyun, Orta Dünya’nın en derin çukurlarından en yüksek tepelerine kadar Gollum’un Tek Yüzük’ü arayışını anlatacak.

İşte Yüzüklerin Efendisi: Gollum Hikayesi Tanıtım Fragmanı

Şimdiye kadar yayınlanan oynanış görüntülerinden ve geliştirici firma Daedalic Entertainment’ın açıklamalarından gizlilik temelli aksiyon-macera oyunu olduğu öğrenilen Yüzüklerin Efendisi: Gollumklasik hikayeyi bu sefer Gollum’un görüşü anlatacak.

Oyunun hikayesine göre Gollum, Tek Yüzük’ü Dumanlı Dağlar’da Bilbo Baggins’e kaptırdıktan sonra yıllar süren bir arayışa çıkar. Bu sırada Barad-dur’da Sauron’un güçleri tarafından ele geçirilen Gollum, türlü işkenceler sonucunda yüzüğün Bilbo Baggins’te olduğunu söyler.

Daha sonrasında salınan Gollum, bu sefer de Aragorn ve Gandalf tarafından ele geçirilir. Burada da sorgulanan Gollum, orman elflerinin korumasına bırakılır. Ancak bu son değil, yalnızca büyük bir hikâyenin başlangıcıdır.

Yüzüklerin Efendisi soyunun üç döneminde da büyük rol oynayan Gollum, hikâyenin gelişmesinde ve sonlanmasında da her zaman baş aktör konumunda olan bir karakter olarak ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar Yüzük Kardeşliği’nin karşısında bir karakter olarak onu tanısak da ilk defa Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunuyla birlikte hikayesini onun dinleme ve onu anlama imkanına kavuşacağız.

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Filmleri Hangi Sırayla İzlenir?
İNTERNET

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Filmleri Hangi Sırayla İzlenir?

Kült film serisi John Ronald Reuel Tolkien’in yazdığı Yüzüklerin Efendisi adlı fantastik edebiyat serisinden uyarlanarak çekilmiş Peter Jackson imzalı bir film üçlemesi olarak tutulması çıktı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.