e
sv

Amazon’un Başarılı Boks Filmi “Creed” İçin Planları Büyük: Yan Diziler ve Animeler Gelebilir

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Creed yuvası asıl yapımcıları olan Amazon, son filmin ardından Creed odalarını daha da istediklerini açıkladı. İddialara göre şirket olacağına ilk yapımlar için görüşmelere başladı.

Sylvester Stallone’un bugüne kadarki en başarılı film serilerinden biri olan Rocky serisi, 70’li yılların sonunda ve 80’lerde fırtına gibi eserek o dönem rekor üstüne rekor kırmıştı. Serinin ruhani devamı olan Creed ise Rocky Balboa’dan bölümleri Apollo Creed’in oğlu Adonis’e odaklanıyordu.

Özellikle geçtiğimiz hafta vizyona giren Creed III’ün kısa sürede elde ettiği başarının ardından yapımcı şirket MGM’nin üst kuruluşu Amazon, Creed dünyalarını daha da daracıklardan seçtiklerini ve bunlarla ilgili fikir edindiklerini planlamalar öğrendiklerini açıkladı.

Animesi bile gelebilir

Deadline’ın raporuna göre ilk haftasında 58 milyon sevk gişe yapan Creed III, gözlemciler 80’lerde olduğu gibi işlemler “kitap filmlerinin sevgisini yeniden alevlendirmeyi başardı. Bu başarının Amazon üzerineyse, Creed dairesini daha da büyütmeyi ciddi olarak dinlemelerini açıkladı. Geçen aylarda açıklamalar ve Rocky’nin ezeli düşmanı Ivan Drago ve oğlu Viktor’un hikayesini anlatacak olan Drago animesine ek olarak Amazon’un Creed ve Rocky evindeki önemli karakterler hakkında spin-off diziler ve animeler hakkında düşünceler belirtildi.

Her ne kadar henüz fikir alışverişleri olsa da Rocky ve Creed gibi kitap filmlerini yedi yetişkin ve genç yetişkinlerin yatırımlarını çekebilecek yapımlar sunmak istenen belirtilen Amazon’un bu fikrine oldukça sıcak baktığı söyleniyor. Hatta bazı iddialara göre şirket görevlilerinin mülkiyet adaylarıyla görüşerek yola çıkmaya başladı bile.

İLGİLİ HABER

Rocky’nin Yaratıcısı Sylvester Stollone, Seriyi Devam Ettirmek İsteyenlere Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

İddialara göre Amazon’un yeni “Creed dünyasında” sunmak istediği ilk diziyse Adonis Creed’in kızı Amara’nın kitaplarının yaratıklara girişine odaklanacak.. Oğlu Amara, başarılı bir kitap örebileceğinin babasına ve geleceğine kanıtlamıştı.

:
https://www.theverge.com/2023/3/9/23632919/amazon-creed-cinematic-universe-michael-b-jordan

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.