e
sv

Binance, Etkileyici Profil Fotoğrafları Yapabileceğiniz Yapay Zekası Uygulamasını Kullanıma Sundu: Bicasso Nasıl Kullanılır?

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni nesil teknolojileri bir bünyesine katmaya devam ediyor. Şimdi de Midjourney ve DALL-E benzeri çalışan ve son dönem trend uygulaması Lensa.ai gibi yaratıcı profil fotoğraflarıyla yapabileceğiniz Bicasso’yu duyurdu.

Geçen yılın en büyük teknolojik trendi, yazıyla ya da ada örneğini görüntülerle ilettiğimizi doğrulamaya yönlendiren yapay zeka yazılım ve uygulamaları olmuştu. Kısa bir süre önce kitlesel erişime kapalı olan bu yazılımlar, açıldıktan çok kısa bir süre sonra akıllı telefonlarımıza uygulama olarak geldi. Son atılımlardan birisi de Binance’ten…

Çoğumuzun kripto para borsası olarak alındığı, ancak NFT ve diğer Web 3.0 Rezervasyonlarını hızlı bir şekilde sahiplenip bu alanda hizmetleri oluşturmaya başlayan Binance, şimdi de yapay zeka trendlerine yakışır bir adım attı, Bicasso yapay zekasını sergiledi.

Binance Bicasso ile tanışın… Ancak burada yaptığınız görselleri NFT kopyalarıyla satışa çıkarabiliyor, kripto para kazanabiliyorsunuz

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.