e
sv

Cem Yılmaz’ın Yeni Netflix Filmi “Do Not Disturb”den İlk Fragman Geldi

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cem Yılmaz’ın Netflix’te vizyona girecek yeni filmi Rahatsız Etmeyin’in ilk fragmanı geldi. Ayzek’in Kara Komik Filmler’deki maceralarını anlatacak film çok yakında seyirciyle buluşacak.

Türkiye’nin en popüler komedyenlerinden biri Cem Yılmazbir süredir yeni bir film projesi üzerinde çalışıyor. Film, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’te yayınlanacak.Rahatsız etmeyin“adını alacak.

Bugün ise filmle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Film için Netflix Türkiye resmi YouTube kanalından. ilk fragman Yayımlandı. Böylece Rahatsız Etmeyin’e ilk bakışı atmış olduk. Peki Cem Yılmaz’ın yeni filmi İzleyiciye neler sunacak?? Gelin filmin hem fragmanına hem de diğer yönlerine daha yakından bakalım.

Rahatsız Etmeyin filminden ilk fragman yayınlandı:

Rahatsız Etmeyin konusu:

Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak yeni filmi, birkaç yıl önce vizyona giren “Kara Komik Filmler” filmine benziyor. Ayzek Adı geçen karaktere odaklanacak. O dönemde popüler olan karakter yeniden ses getirecek gibi görünüyor.

Rahatsız Etmeyin oyuncu kadrosu:

Cem Yılmaz’ın başrol oynadığı filmde Zafer AlgözÖzge Özberk, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak ve Ahsen Eroğlu gibi isimler yer alacak.

Rahatsız Etmeyin çıkış tarihi:

Cem Yılmaz’ın yeni filmi 29 Eylülyılında Netflix’te yayınlanacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.