e
sv

Deadpool 3’te Birden Çok Wolverine Olacağı Açıklandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Fransız gazetesine röportaj veren Hugh Jackman, 2024’te vizyona girecek Deadpool 3 ile ilgili konuştu. Ünlü oyuncu, filmde birden fazla Wolverine olacağını açıkladı.

İlk kez 2016 yılında tanışma imkanı yakaladığımız, 2018 yılında ise ikinci filmiyle yaklaşan bomba gibi düşüyor Deadpool serisi, bir zamanlar üçüncü filmi ile gündemde. Hatta bundan aylar önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, şimdilik Deadpool 3 olarak anılan film 2024 yılında vizyona gireceğinden de bahsetmiştik. Şimdiyse filmle ilgili yeni ve dikkat çekici bir açıklama paylaşıldı.

Deadpool 3’te göreceğimiz karakterlerden bir tanesi de kurt olacak. Popüler mutant kahraman, bir kez daha Hugh Jackman tarafından canlandırılacak. Fransız merkezli bir gazeteye röportaj veren Jackman, film ile ilgili dikkat çekici birleştiğinde bulundu.

Hugh Jackman, filmde birden fazla Wolverine’e hayat verecek!

Hugh Jackman

Hugh Jackman tarafından yapılan göre Deadpool 3’te tek bir Wolverine olmayacak. Filmde birden çok Wolverine koruyucuları ve bu tahminlerin tamamı Jackman tarafından canlandırılacak. Ünlü oyunu, projedeki görev “ikili rol” olarak lanse etti. Ancak bir fragman olmadığı için Wolverine gözlemlerinin nasıl geleceğini bilgi sahibi değil.

İLGİLİ HABER

Marvel’ın En Çok Beklenen Filmlerinden Avengers: Secret Wars’ın İki Bölüme Ayrılabileceği İddia Edildi

Wolverine ölmemiş mi?

Sıkı Marvel hayranları, Wolverine’in 2017 tarihli Logan isimli filmde ölenleri hatırlayacaklardır. Hugh Jackman, bu bakışla ilgili de bir açıklama yaptı. Oyuncu, Marvel dünyasının bilim ön planında olduğunu, zaman değişimlerinin pek de önemli olmadığını vurguladı. Jackman’a göre zaman büyümesi ile uğraşmamak hem kendisi hem de Marvel hayranları için daha önemli… Kısaca Jackman’ı, Deadpool 3’te ölmeden önceki bir zamanda ölmeden…

İLGİLİ HABER

Hugh Jackman’dan Deadpool 3 Açıklama: Wolverine ile Dost Değil, Düşman Olacaklar

:
https://comicbook.com/movies/news/marvel-deadpool-3-hugh-jackman-dual-role-multiple-wolverine-variants-multiverse/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.