e
sv

Diablo 4 Paragon Board nedir? Diablo 4 Paragon Board hakkında bilmeniz gereken her şey.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlerleyen aşamalara ulaştıktan sonra, Diablo 4 Paragon Board, karakterlerinizi ilerletmek ve özelleştirmek için birincil hedeften biri olacaktır. Bunu söyledikten sonra, oyun ilerleyen bölümlere kadar karşılaşmayacağınız kafa karıştırıcı bir mekanizma olduğu inkar edilemez. Neyse ki ki, ağaç, seviyeler ve daha fazlası dahil olmak üzere Diablo 4 Paragon Board ve sistemi hakkında ağırlıkları olması gereken her şeye sahibiz.

Oyuncuların Diablo 4’ün maksimum hücrelerinde kalması, Paragon Board açık hale gelir. Yeterli XP biriktirerek maksimum karakter sistemine ulaştığınızda Paragon Board zincirini açacak ve Beceri Puanı yerine Paragon Puanı kazanmaya başlayacaksınız. Tüm sınıflarda mevcut olduğu için gerekli karakter bölgesine ulaştığınızda bu sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önce, konumuz Diablo 4 olduğu için, bu oyunla ilgili yazılarımızı önerelim. En başta, Diablo 4 seviye sınırı nedir yazımız var. sonra, Diablo 4 parti sınırı Rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Tabii, bunlar yetmediyse, Diablo 4 Beta Büyücü Yetenekleri yazımız dahi var. Bunlar ve çok daha fazlası, sitemiz üzerinde sizi bekliyor.

Ek olarak, Glifler belirli zindan işlemlerini başarıyla tamamlayarak geliştirilebilir. Bir Glif Paragon Board’a yerleştirildiğinde, onu kalkan yapısını yarıçapını genişleterek daha da fazla karoya bonus dağıtımına olanak tanır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.