e
sv

Disney+’ın Yeni Peter Pan Filminden İlk Fragman Geldi [Video]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Disney, merakla beklenen Peter Pan uyarlamasından ilk fragmanını paylaştı. Peter Pan & Wendy isimli film, 28 Nisan’da Disney+’ta yayınlanacak.

Disney, hayranların heyecanla beklediği yeni Peter Pan adaptasyonundan ilk fragmanı paylaştı. Walt Disney’in 1953 tarihli tarihsel animasyonunu bugüne kadar uyaran filmi, “Peter Pan ve Wendy” olarak isimlendiriliyor.

Peter Pan & Wendy, Disney+’a özel olarak çıkış yapacak ve sinemalarda yer almayacak. Birçok insanın çocukluğunda önemli yer edinen karakterlerin yer aldığı film, 28 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacağını ekleyelim.

Siz de Disney+ abonesi olup, Peter Pan & Wendy dahil birlikte binlerce yapıya ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Peter Pan & Wendy’nin ilk fragmanı

Yayınlanan fragman, filmdeki karakterlere, mekanlara ve nelerle karşılaşacağımıza kısa da olsa bir bakış atmamızı sağlıyor. Neverland’ten nefes son manzaralar ve Wendy ve Captain Hook’un (Kaptan Kanca) karşılaşması gibi unsurlar da dikkat çekici diğer kısımlardan.

28 Nisan’da çıkış yapacak filmin başrolünde Peter Pan rolünde Alexander Molony’iWendy olarak ise Ever Anderson’ı görüyorum. Ünlü İngiliz aktör Jude Yasası ise Kaptan Kanca olarak korunuyor. Joshua Pickering, Jacobi Jupe ve Yara Shahidi de kadrodaki diğer isimler arasında. Peter Pan & Wendy’nin mülk koltuğunda ise The Green Knight ve Pete’s Dragon’dan tanıdığımız David Lowery oturuyor.

İLGİLİ HABER

Devlet Gibi Yönetilen Disney World’ün ‘Özerkliği’ Kaldırıldı: İyi de Bir Eğlence Parkına Neden Özerklik Verilmişti, Şimdi Ne Olacak?

Yeni Peter Pan filmi, hızla artan ikonik Disney karakterlerinin günümüze uyarlaması furyasının son parçası oldu. Geçen yıl da Pinokyo’nun, Robert Zemeckis tarafından yönetilen bir filmini görmüştük.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.