e
sv

Gişede Tarih Yazan “Avatar: The Way Water”, Dijitale Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gişede büyük başarı yakalayan Avatar: The Way of Water’ın dijital olarak 28 Mart’ta yayınlanacağı açıklandı.

13 yıllık bir bekleyişin ardından vizyona giren ikinci Avatar filmi Avatar: Suyun Yolu, Beklediği gibi gişede büyük bir başarı yakalandı ve izleyenlerden büyük beğeni topladı. Öyle ki ki yerleşim koltuğunda James Cameron’ın oturduğu yapım, şu anda 2 milyar 799 milyon ölüme hasılatla Avatar ve Avengers: Endgame’in ardından tüm zamanların gişede en başarılı üçüncü film konumu.

Şimdi ise Avatar: The Way of Water’ın yaklaşık üç ay sonra dijital olarak yayınlanacak. Filmin hangi platformlarda yer alacağı da belli oldu.

Avatar: The Way of Water, 28 Mart’ta dijital olarak gelecek

Variety’nin aktardığına göre ikinci Avatar filmi, 28 Mart 2023 4K UHD kalite ve Dolby Atmos seçenekleriyle dijital olarak yayınlanacak. Yapım; Amazon Prime Video, Apple TV, Vudu ve Movies Everywhere platformlarına gelecek. Kullanıcılar, ücretini ödeyerek filme ulaşabilecekler. Türkiye’de bu şekilde çıkış yapmayacağını belirtelim.

Ayrıca filmin ilerleyen dönemlerinde Disney+’a üretim belirtmeden geçmek gerekli. Şu anki mezra, yalnızca yapım için para ödemeyen paketi içindir. Film, henüz belli olmayan bir anda Disney+ aboneleri için de çıkış yapacak.

Avatar: The Way of Water’ın dijital versiyonunun bazı bonuslarla çalışarak de ekleyelim. Gelen bilgiye göre yapım, Pandora’yı Keşfetmeyi ve çekim filmini anlatan üç hastanede ekstra içerik sahip olacak.

İLGİLİ HABER

Avatar’ın Yönetmeni James Cameron’dan Telefondan Film İzleyenlere Sert Çıkış: Asıl Noktayı Kaçırıyorsunuz!

The Way of Water, ilk Avatar filminin 10 yıl sonrasını anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet gibi isimler yer alıyor.

:
https://variety.com/2023/film/news/avatar-the-way-of-water-digital-release-date-1235543534/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.