e
sv

Google Meet’e Toplantılarınıza 360 Derece Dönebilen Kamera Arka Planları Geliyor

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

toplu görüşme toplantılarını barındırmak için en çok tercih edilen platformlardan biri olan Google Meet, kullanıcıların görüşme sırasında kullandığı 360 derece dönebilen kamera arka planlar hazırlıyor.

İş yerlerinin uzaktan çalışan çalışanlarıyla toplantı yapmak için en çok tercih ettiği uygulamalardan biri, Google Meet’tir. Google Meet’in sıkıcı toplantıları eğlenceli hâle getiren bir özellik var, yapay zekâ destekli kamera arka planları.

Google, yeni güncellemeyle bu özelliği daha da geliştireceklerini duyurdu. Yeni gelecek olan bu yapı gelin birlikte göz atalım.

360 derece dönebilen kamera arka planları

Google Meet, mobil Toplantılar görüntülü görüşmeleri için yeni 360 derece sanal arka planları kullanım sunacak. Sizinle birlikte hareket etmek için birleştirin jiroskopunu kullanan bu özellik, şimdi hem iOS hem de Android’de kullanıma açılıyor.

360 derecelik arka plan, birleştirilmiş veya tabletinizin konumlandığı yere göre değişiyor. Yani bir arada sola veya sağa hareket ettirirseniz, arka planınız plaj veya tapınak gibi birçok farklı manzarayı gösteriyor şekilde ayarlanıyor.

İLGİLİ HABER

Online Toplantı Aracı Google Meet’e bölümleri Discord’taki Gibi ‘Bas Konuş’ Özelliği Geliyor

Her ne kadar bu özellik eğlenceli gözükse de telefonunu sürekli hareket ettiren görüşme sırasında bu arka planların dikkat dağıtabileceği aşikâr. Siz ne yaşıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

:
https://www.theverge.com/2023/2/18/23605678/google-meet-360-degree-virtual-backgrounds-video-calls

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.