e
sv

Layers of Fear için 11 dakikalık oynanış videosu çıktı Yolda olan oyunun görselliği ve oynanışı gözler önüne serildi.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Layers of Fear için 11 gösterim oynanış görüntüsü Bloober Team tarafından yayın yeni bir videoda gösterildi. Bitmiş oyun kalitesi bu oynanış görüntüleri ile temsil edilmeyecek olsa da, Layers of Fear’ın görsel çekimler hakkında size bir fikir verir. Layers of Fear Unreal Engine 5 tarafından desteklenecek. Layers of Fear adlı hikaye odaklı, birinci kişisel psikolojik korku oyunu yakında piyasaya sürülecek. Oyunda UE5’in Lumen teknolojisi ve Ray Tracing ödemeleri yer alacak. Ayrıca, salon aydınlatması ve HDR’yi beraberinde getirecek.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Sitemizde, gerçekten size faydalı izlenimler üzerine çok fazla yazı var. biri, en iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun yaşadıklarını ve bunları açıkladık. Kediler dahil Stray dışında oyun aramak, işte size fırsat. sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazı da, 25 adet dövüş oyunu kullandıkları ve bunları özetca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyununa başlayabilirsiniz. sonra, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunları inceledik ve listeledik. Elbette, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Layers of Fear için çıkan 11 yorumlama oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.