e
sv

Lost Hayranlarını Heyecanlandıran Haber Geldi: Dizinin Belgeseli Geliyor!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkiye’deki birçok insanın izlediği ilk yabancı dizi olan Lost’un belgeselinin çekileceğini duyuracak.

Dünyanın ilk büyük prodüksiyonlu ve bütçeli dizisi olan, televizyon dizileri sektörünün gidişatına yön veren efsane dizi Lost, ekranlara bundan 13 yıl önce veda etmişti. O günden bugüne bu dizi hala popülaritesini bir şekilde koruyarak giriyor.

Dizinin bu denli popülerlik sebebininasıl çekildiği ve o dönem hayranlarının bu dizi hakkında neler konuştuğunu anlatan bir belgesel geliyor.

Belgesel, Lost dizisinin nasıl çekildiğini, nasıl tüm dünyada popüler, kült bir dizi haline geldiğini anlatacak

Lost dizinin günümüze kadar ulaştığı popülaritesinin kayıtları, dizinin çekim aşamasını ve dizi 6 sezon boyunca yayındayken taraftarların tartışmalarını ve teorilerini ortaya koyacak olan belgeselin adı’Kayıp oluyor’ (‘Kaybolmak’ ve ‘Lost’u anlamak’ arasında bir kelime oyunu yapmışlar) olacak.

Şu an için henüz Getting LOST belgeselinin ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi verilmedi ancak belgeselin mülkünü, The Last Blockbuster’ın da başında olan Taylor Morden’in üstleneceği öğrenildi. Yapımcılığını ise Ralph d’Apel üstlenecek.

İLGİLİ HABER

Sonradan Çok Bozsa da Bir Nesle Yabancı Dizileri Sevdiren ‘Lost’ Hakkında 14 Değer Detayı

Oceanic şirketinin 815 uçuşundaki uçuşundan bir adaya düşmesinin ve hayatta kalmanın ardından yaşananları anlatan Lost, birçok insan tarafından yanlış anlaşılan bir sona karar vermek. Bu dizinin dizinin sonunu günümüzde dizinin hayranlarına son kez ve tam olarak anlatımı bekleniyor.

:
https://www.in Depended.co.uk/arts-entertainment/tv/news/lost-documentary-getting-lost-release-date-b2297327.html?utm_content=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR06PwFLiD2Jlsd-1-bCAhqKpUzfIPPPFO6il123D Yankı kutusu=167837

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.