e
sv

Marvel’ın Kadın Karakterlerine Odaklanan Belgesel Dizisi MPower, Disney+’ta Yayınlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yepyeni bir dizinin Disney+’a eklendiğini duyurdu. MPower isimli belgesel türündeki dizi, Marvel’daki sevilen kadın kahramanlara odaklanıyor.

Sevilen çizgi roman karakterlerinden esinlenen film ve dizilerle milyonlarca insanın heyecanla takip ettiği Marvel, yeni bir dizi Disney+’a eklendiğini duyurdu. Belgesel türleri olan ve kadın karakterlere yer veren dizinin adının ise “MPower” olduğu ifade edildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, yani bugün Disney+’a sahip olan ve tüm abonelerin ulaşabildiği MPower’ın bir fragmanı da şirket tarafından paylaşıldı.

Siz de Disney+ abonesi olup, Marvel içeriklerine ve birlikte binlerce yapıya ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

MPower, Marvel’daki kadın kahramanları ayrıntılı bir şekilde anlatıyor

Dört giriş oluşan belgesel türündeki dizi, kadın kahramanlarının grupları odaklanıyor. Bu hikayeleri de bu popüler Marvel karakterlerine hayat veren kişiler anlatıyor. Yapım, Wakanda’daki kadınlar, Captain Marvel, Scarlet Witch ve Galaksinin Koruyucuları’ndan Gamora gibi hayranlar tarafından çok sevilen karakterlere odaklanıyor.

Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırılan oyuncular da dizide karakterler hakkında seyircileri bizlerle paylaşıyor. Gamora’ya hayat veren Zoe Saldana da MPower’ın kadın temsiline ve buna bağlıne bir övgü olduğunu söylerken dizinin daha eşit bir dünya yaratmak yardımcı olmasını sağlamayı umduklarını ekliyor.

İLGİLİ HABER

Marvel’ın En Çok Beklenen Filmlerinden Avengers: Secret Wars’ın İki Bölüme Ayrılabileceği İddia Edildi

MGüç, “Black Panther’ın Kadınları”, “Scarlet Witch”, “Captain Marvel” ve “Gamora” isimli bölümlerden oluşur. Bölümler, her bir karakterinin çizgi romanlardaki köklerinden yaşam hikayelerine, kamera arkası görüntülerinden oyuncuların yaşadıkları deneyimlere kadar sevilen bu kahramanları özet bir şekilde ele alıyor.

:
https://comicbook.com/movies/news/marvel-mpower-disney-plus-documentary-trailer/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.