e
sv

Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pixar ve Disney’in yeni animasyonu Elementals’tan yeni fragmanı paylaşıldı. Film, ateş, su, hava ve topraktan oluşan bireylerin yaşadığı bir dünyada geçiyor.

Disney bünyesinde faaliyet gösteren Pixar, herkes tarafından sevilen animasyonlarından kaçınmaya devam ediyor. Dev animasyon yapım şirketi, şimdi de en yeni film Elemental’ın fragmanını yayında.

Macera türü olan yeni animasyon filmi, 16 Haziran 2023 tarihinde bir vizyona giriyor. Film, The Good Dinasour filminin yönetmeni olan ünlü animatör ve seslendirme sanatçısı Peter Sohn tarafından yönetildi.

Elemental fragmanı

Pixar ve Disney tarafından yayınlanan fragman, yeni filmde görsel bir şölen deneyimimizin sinyallerini veriyor. Yapım; ateş, toprak, hava ve sudan Bulundukları topluluklarla birlikte yaşadıkları bir dünyada geçiyorlar ve buralardan oluşuyorlar Kor Işıltısı ve sudan oluşan Wade Ripple’ın hikayesini anlatıyor. Tesadüfen karşılaşması ikili, aşık olmaya başlıyor. Ancak bu kaynaklardaki unsurlar, birbirlerine zarar verebilecekleri için konuşamıyorlar.

16 Haziran’da sinemalarda gösterime giren Elemental, Brenda Hsueh, John Hoberg ve Kat Likkel tarafından kaleme alındı. seslendirme kenarları ise Leah Lewis Kor olarak, Mamodou Athie de Wade olarak kuşatmadan çıkıyor.

İLGİLİ HABER

Disney, Henüz Aylar Önce Kurduğu Metaverse Ekibini İşten Çıkardı

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.