e
sv

Scarlett Johansson ve Tom Hanks Aynı Filmde! Sinemaseverleri Kendisine Aşık Edecek Asteroid City’den İlk Fragman Geldi [Video]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Wes Anderson’ın hazırlandığı vizyona girecek yeni filmi Asteroid City’den fragman geldi. Film, birbirinden ünlü isimlerle dolu kadrosuyla göz kamaştırıyor.

Filmlerindeki renk kullanımı, simetrik kaderleri, ilginç kostüm kullanımları gibi kendine has tarzıyla ünlü yerleşimi wes anderson, şüphesiz günümüzün en önde gelen sinemacılarından biri. The Grand Budapest Hotel, Moonrise Kingdom, The Royal Tenenbaums, Isle of Dogs gibi başarılı yapımlara imza atan Anderson, oğlu olarak The French Dispatch filmiyle gözaltına alındı.

Şimdi ise 7 kez Oscar’a aday gösterildi 53 yaşındaki sinemacının yeni filmi’Asteroit Şehri‘den ilk fragman geldi. Komedi türü olacak yapım, yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi tarihi kadrosuyla göz kamaştırıyor.

Asteroid City fragmanı

Asteroid City filmi, 1955 yılında filmin aynı adını taşıyan ve Amerika Birleşik resimlerinde bulunan bir kasabada geçiyor. Yapımda, ülkede birçok yanında gelen siteler ve velileri bir araya getiren Junior Stargaze/Uzay Harbiyelisi kongresi ve burada yaşanan “dünyayı geçirme” olayları anlatılacak.

Film, Wes Anderson ve Roman Coppola tarafından kaleme alındı. Oyuncu kadrosunda ise; Tom Hanks, Margot Robbie, Hong Chau Scarlett Johansson, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Edward Norton, Bryan Cranston, Adrien Brody, Steve Carell, Jeff Goldblum ve Maya Hawke gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

İLGİLİ HABER

Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]

Prömiyerini mayıs gerçekleştirilecek Cannes Film Festivali’nde yapılması beklenen Asteroid City, 16 Haziran 2023’te vizyona giriyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.