e
sv

Sevilen Netflix Dizisi Sex Education’ın Son Sezon Fragmanı Yayınlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix dizisi Sex Education’ın dördüncü sezonunun fragmanı yayınlandı. Yeni sezon sevilen diziye son verecek.

Netflix’te 2019 yılında yayınlanmaya başlayan gençlik dizisi Sex Education, son yılların en popüler yapımlarından biriydi. Dizinin dördüncü sezonu da merakla bekleniyordu. Netflix, geçtiğimiz hafta yayınladığı bir fragmanla yeni sezonun çekilecek son sezon olacağını duyurmuştu.

Bugün dördüncü Sezonun resmi fragmanı geldi. Geçen sezon 8 bölümden oluşacak 21 Eylül 2023’te bekleyenlerle buluşacak.

İşte Sex Education 4. sezon fragmanı

Laurie Nunn’un hazırladığı Sex Education’ın fragmanı, final sezonunda nelerle karşılaşacağımıza dair bizlere fikir veriyor. Asa Butterfield’ın Otis Milburn olarak geri döneceği sezon, karaktere her zaman istediği ilişkiye girme fırsatı verecek ve bu ilişkiye tam anlamıyla hazır olup olmadığını gösterecek.

Kadrodaki popüler isimlerden bazıları daha önce de vardı. yeni sezonda geri dönmeyecek açıkladı. Bunlar arasında Olivia’yı canlandıran Simone Ashley, Lily’yi canlandıran Tanya Reynolds ve Ola’yı canlandıran Patricia Allison gibi isimler yer aldı.

Buradan da anlaşılacağı üzere yeni sezonda bazı değişiklikler göreceğiz. Dizinin kadrosuna birçok yeni oyuncu katılacak. Öte yandan Asa Butterfield’ın yanı sıra Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindless, Gillian Anderson gibi oyuncular da yeni sezonda rol almaya devam edecek.

ALAKALI HABERLER

Netflix İlginç Bir Reklam Kampanyasıyla Üzgün ​​The Witcher İzleyicilerine Henry Cavill’in Hala Dizide Olduğunu Hatırlatıyor

Komedi gençlik dizisi Sex Education, ebeveynleri seks terapisti olan Otis’in bu konuda edindiği bilgileri okuldaki arkadaşlarına yardım etmek için kullanmasını konu alıyordu. Dizinin üçüncü sezonu 2021 yılında yayınlandı.

Sezonun daha önce paylaşılan fragmanı:

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.