e
sv

Shutterstock’a Dall-E 2 Geldi: Yazdığınız Her Şeyi ‘Sanat Eseri Tadında’ Görsellere Dönüştürüyor [Hemen Deneyebilirsiniz]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Stok fotoğraf platformu Shutterstock’a yeni bir araç eklendi. Bu araç, sahip olduğu yapay zeka desteği ile yazılan bir metin görüntü haline getiriliyor. Dileyen herkes, bu yapay aracı zekasını deneyebiliyor.

Bundan birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, en popüler stok fotoğraf platformları arasında yer alan Shutterstock ile son dönemlerde çok konuşulan metinleri görsel hale getirme yapay zekaları geliştiren Open AI’nin bir iş birliğinde var olduğundan bahsetmiştik. Söz konusu iş birliği, Open AI’nin yapay zekası ile DALL-E ile Shutterstock arasındaki bir içeriği kapsıyordu.

Şimdiyse bu iş birliği ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Doğrulanmış‘un internet sitesi üzerinden yeni bir araç yayınlandı. Bu araç, gözlemciler DALL-E gibi metinlerden görüntüler oluşturuyor. Ayrıca bu yapay zeka aracı ile yaratılan görseller, oluşturulduğu bir bileşen kişi adına lisanslanacak.

Shutterstock’taki yapay zekayı hemen şimdi dağıtın!

Yapay zeka panjur

Yapay zeka destekli görüntü oluşturma aracı için yarattığı internet sitesine giriş yaparken, hemen kullanmaya başlayabileceğimizi görüyorum. Eğer bir Shutterstock hesabına sahipseniz, o değerlendirmeye giriş yaptıktan sonra yapay zekaya görüntü oluşturmamaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER

Yapay Zekâ ile Resmettik: Dünyaca Ünlü Şirketler “Birer İnsan Olsaydı” Nasıl Görünürlerdi?

yapay zeka

*Yapay zekasının oluşturduğu örnek görsel.

Yapay zeka, ücretsiz sürümde bazı bakımlar sunuyor!

Yaptığımız kontrollerde, ücretsiz bir Shutterstock hesabına sahip olduğumuzda, sınırsız görüntü üretimi yapamadığımızı görüyorum. Günlük limitin üzerine çıkılmasına izin verilmiyor. Eğer zaman ayarlarınızı, aylık 29 dolardan başlayarak ödemeyi kabul etmeniz ve oynatma aboneliği başlatmanız gerekiyor.

İLGİLİ HABER

Etkileyen Takımlar Süper Kahraman Olsaydı Nasıl Görünürlerdi? Yapay Zekâyla Resmettik

Peki Shutterstock’a yönelik yapay zeka destekli görüntü oluşturma aracı nasıl kullanılır?

 • Adım #1: götürün Broşür kullanarak yapay zekaya iletişim.
 • Adım #2: paylaşmak bir Shutterstock hesabını açmak ve giriş yapın.
 • Adım #3: Ne hakkında görüntü oluşturmak birkaç cümle ile açıklayın. (Türkçe kullanılan zaman da sonuç veriyor.)
 • Adım #4: Oluşturmak” düğmesine tıklayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.