e
sv

The Walking Dead: Dead City’nin Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekranlara veda eden The Walking Dead’in yeni yan dizisi The Walking Dead: Dead City’nin ne zaman seyircilerle buluşacağını resmen duyurdu.

The Walking Dead, Bundan 6 ay kadar önce 11. sezon finaliyle ekranlara veda edilmişti. Serinin hayranları, dizinin bitmesine üzülürken bir yandan yapımcılardan iyi haberler de alıyordu. The Walking Dead’in ilk yan dizisi olan Fear The Walking Dead devam ediyor.

Üstelik yeni bir yan dizi daha duyurulmuştu. Hem de bu dizide ana karakterlerden ikisi doğrudan yer alıyor: Yürüyen Ölü: Ölü Şehir. 5 ay öncesine kadar ilk görsellerini gördüğümüz dizinin çıkış tarihi sonunda belli oldu.

The Walking Dead: Dead City çok yakında geliyor

TWD evrenimde olacak olan üç yeni yan diziden ilki olan Dead City, Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie ve Jeffrey Dean Morgan’ın canlandırdığı Negan Karakterlerini konu alan ve bu anlaşamayan ikilinin, Maggie’nin kaçırılan oğlu Hershel’i kurtarmak için zombi istilasına uğramış New York’ta zoraki iş birliği anlatıyor.

Dizinin çıkış tarihleri ​​daha önce 2023 yaz ayları olduğunu zaten biliyorduk ancak şu anda resmi bir şekilde tarihi açıklandı. Yürüyen Ölü: Ölü Şehir, 18 Haziran 2023 tarihinde yanına binecek. Duyuru, The Walking Dead’in resmi Twitter hesabından yapıldı.

İLGİLİ HABER

Bir Türlü Bitmek Bilmeyen The Walking Dead’in Şimdi de Yan Dizisi Geliyor: İşte Dead City’den İlk Fotoğraflar

The Walking Dead’in diğer yan dizileri hakkında henüz bir bilgi yok. Belki yeni dizi Dead City yayınlanırken diğer yan diziler için de açıklama yapıyorlar. Dead City için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

:
https://deadline.com/2023/03/amc-sets-the-walking-dead-dead-city-premiere-date-1235309946/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.