e
sv

Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri Geliyor (Hem de Orijinal Üçlemenin Yapımcısından)

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Warner Bros Discovery CEO’su David Zaslav, Yüzüklerin Efendisi dairelerinden yeni filmler için anlaşmaya varıldığını duyurdu. Ancak yeni yapımlar ile ilgili hiçbir bilgi verilmedi.

Sinema dünyasının en son bölümlerinden bir tanesi hiç şüphesiz Yüzüklerin Efendisi olarak da bilinen Yüzüklerin Efendisi idi. 2001, 2002 ve 2003 yıllarında üçleme olarak ortaya çıkan efsane, üzerinden yılların geçmiş olmasına rağmen hala yeni çıkmışçasına izlenmeye devam ediyor. Yaşayan yeni gelişmeler ise artık yeni Yüzüklerin Efendisi yapımları isteyenler sevindirecek türden.

Warner Bros Discovery CEO’su David Zaslav, geçmiş gece oğlu mali durum raporu için bir toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantıda büyük bombayı da patlatan Zaslav, serisinin dayandığı romanların arkasındakiki isim olan yazar JRR Tolkien sistemlerinin yayın gemisi elinde tutan Embracer Group ile daha fazla uyarlama için anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yani Yüzüklerin Efendisi evinden yeni filmler geliyor.

Yeni filmlerin arkasında, orijinal üçlemenin yapımcıları olacak

Yüzüklerin Efendisi

Yapılandırılanlara göre yeni filmler, ilk üç filmi oluşturan ekip olan Yeni Hat Sineması tarafından üstlenilecek. Embracer Group tarafından yapılacak, New Line Cinema ve Warner Bros Pictures ile yeniden çalışılacak. heyecanı içinde olunduğu belirtildi.

İLGİLİ HABER

Yüzüklerin Efendisi Karakterlerini Emojilerle Yanlış Bulabilecek mi?

Şu an için ne Warner Bros Pictures ne New Line Cinema ve ne de Embracer Group’tan yeni filmler ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Yani yeni filmlerin hangi konuları ele alacağı, filmlerde kimlerin oynayacağı gibi meseleler hala belli değil. Ancak birkaç ay sonra yeni filmler ile ilgili ilk resmi açıklamalar gelmeye başlayacak. O günler geldiğinde, sizi bilgilendirmeye devam ediyor.

:
https://www.theguardian.com/film/2023/feb/24/new-lord-of-the-rings-films-in-the-works-at-warner-bros

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.