e
sv

Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi, Türkiye’de Yeniden Vizyona Girecek: İşte Tarihi ve Bilet Fiyatları

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Paribu Cineverse, Yüzüklerin Efendisi serisini yeniden yayınlamaya karar verdi. İzleyiciler 22 Eylül itibarıyla serinin üç filmine de IMAX kalitesinde ulaşabilecek. Peki bilet fiyatları ne kadar?

Sinema tarihinin en popüler yapımlarından biri Yüzüklerin Efendisi Dizi yıllar sonra yeniden yayınlanacak. hayranlar, 22 Eylül Bu tarihten itibaren üç filmi de yeniden sinemada izleme imkanına sahip olacaklar. Üstelik bu sefer IMAX kalitesiyle. Başlangıçta bu tarih 15 Eylül olarak belirlenmişti; Ama diyelim ki 1 hafta ertelendi. Ayrıca 22 Eylül’ün dizi karakterleri Frodo ve Bilbo Baggins’in doğum günü olduğunu da belirtmekte fayda var.

Paribu Cineverse’nin internet sitesinde yer alan bilgilere baktığımızda Yüzüklerin Efendisi filmleri için bilet satışının henüz gerçekleşmediğini görüyoruz. başlamadı Görürüz. Ancak bu durum çok yakında değişecek. İzleyiciler gittikleri sinemaya göre IMAX veya standart kalite seçeneklerini tercih edebilecek. tabi IMAKS Yüzüklerin Efendisi’ni kalitesiyle izlemek isteyenler daha yüksek bir bedel ödemek zorunda kalacak.

Bilet fiyatları ne kadar?

Yüzüklerin Efendisi yeniden sinemalarda

Normal IMAKS
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği 50TL 100TL
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 50TL 100TL
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 50TL 100TL

2001 yılında Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği ile hayatımıza giren dizi, 2002 yılında Yüzüklerin Efendisi: İki Kule ve 2003 yılında Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ile karşımıza çıktı. Sinema tutkunları Üç filmi de aynı gün getirip Yüzüklerin Efendisi’ni tekrar izleyebilir. memnun olacaklar benziyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisi ve hangi sırayla izlenmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi için:

ALAKALI HABERLER

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Dizisi Hangi Sırayla İzlenir?

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.